NAJNOWSZE PUBLIKACJE

3 kwietnia 2013

Elegant beige and black edition

 

Szał na baskinki wciąż trwa...

 
Już od zeszłego roku baskinki górują w kolekcjach projektantów jak i sklepów sieciowych.


Dziś krótko o tym dla kogą są stworzone, kto powinien unikać jak ognia oraz jak je nosić i łączyć z pozostałymi częściami garderoby.
 
Baskinki są bardzo dobre dla Pań, które mają lekko wystający brzuszek albo chłopięcą figurę, gdyż  optycznie zaokrąglają biodra jak i modelują talię, dążąc do figury klepsydry - określanej mianem figury idealnej.
 

Niestety baskinki nie są wskazane dla każdego typu figury,na pewno uważać muszą na nie Panie ,które mają masywne biodra i szczupłą talię, ponieważ optycznie poszerzamy figurę, również Panie o sylwetce gruszki nie powinny ich nosić.

 

Z czym nosić bluzki baskinki ? 
 
Bluzki z baskinką lubią być w centrum uwagi, źle znoszą obecność strojnych dodatków w postaci: marszczeń, drapowań, falban, bufek... Warto zapamiętać tą regułę, aby uniknąć stylizacji na KLAUNA :)
 
Najlepiej sprawdzają się z dopasowaną spódnicą ołówkową, tak aby baskinka delikatnie nachodziła na spódnicę i tworzyła spójną całość ,ważne abyśmy nie dzieliły sylwetki i zachowały odpowiednie proporcje. 
 
Inna opcja - tak jak w dzisiejszej stylizacji z dopasowanymi legginsami , spodniami o wąskich nogawkach (rurki)  obowiązkowo do tego szpilki ,botki. 
 
Wersja do pracy - bez zbędnych ozdób ,krzykliwej biżuterii ,raczej styl minimalistyczny ,można dodać modny kołnierzyk.
 
Na wieczór - obowiązkowo kolczyki i bransoletka , lub naszyjnik i bransoletka - NIGDY nie zakładamy kolczyków, naszyjnika i bransoletki ,co za dużo to niezdrowo. :)
 
Ruth
spodnie - Gantos, cena 99,90zł
bluzka - Gantos, cena 99,90zł
bransoletki - Lilou
buty - Wojas
Specjalne podziękowania za pomoc w realizacji sesji dla GANTOS Gdynia ul. Świętojańska 106
 See U soon :*

Share this:

Prześlij komentarz

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes