NAJNOWSZE PUBLIKACJE

25 września 2013

* * * We are celebrating our six months of being here * * *

Witajcie kochani!
Dokładnie pół roku temu, czyli 25.03.2013 roku zaczęła się nasza przygoda z blogowaniem :) Dzisiejszy post będzie jakby podsumowaniem naszej działalności.. Przygotowanie tego postu zabrało trochę czasu, ale bardzo chciałyśmy pokazać Wam jak do tej pory pokonywałyśmy tę wciąż zaskakującą blogową ścieżkę...
Z GÓRY PRZEPRASZAMY ZA POJAWIAJĄCE SIĘ DRUKOWANE LITERY W DALSZEJ CZĘŚCI TEGO DŁUUUGIEGO POSTA - CHCIAŁYŚMY JAKOŚ WYRÓŻNIĆ TE TREŚCI :)
DNIA 25.03.2013 o godzinie 20:57 w PONIEDZIAŁEK ( i kto mówi, że poniedziałki są złe? ;) przywitałyśmy Was naszym PIERWSZYM POSTEM:

LET'S GET THIS PARTY STARTED !!Blog dla Was prowadzić będą:
Alex - Rut vel. Rutuś :)
&
Justine - just Justine ;)
**** PIERWSZY POST BYĆ MOŻE NIE BYŁ BARDZO GÓRNOLOTNY, ALE BYŁ, BYŁ NASZ, BYŁ SPEŁNIENIEM NASZYCH MARZEŃ O ZACZĘCIU BLOGOWANIA I NASZEJ MAŁE PRZYGODY :) POD PIERWSZYM POSTEM POJAWIŁ SIĘ NAWET JEDEN KOMENTARZ - NASZ PIERWSZY POZOSTAWIONY PRZEZ:
http://www.paulamariaclara.blogspot.it/ , KTÓRA NAPISAŁA: Fajny blog, będę Was odwiedzać:)pozdrawiam! - NIE OSZUKIWAŁA, WCIĄŻ TO ROBI Z NASZĄ WZAJEMNOŚCIĄ, ZA CO OGROMNIE DZIĘKUJEMY :)
KOLEJNE POSTY, WYDAWAŁO SIĘ, ŻE BĘDĄ PRZYCHODZIŁY SAME, PRZECIEŻ MIAŁYŚMY MILION POMYSŁÓW NA NAJBLIŻSZE 100POSTÓW :) NIE BYŁO TO AŻ TAK PROSTE, PONIEWAŻ WYMAGAŁO UBRANIA W PRZYZWOITE SŁOWA, NIE DO KOŃCA WIEDZIAŁYŚMY W JAKIM KIERUNKU SIĘ TO WSZYSTKO POTOCZY I CZY KTOKOLWIEK ZECHCE CZYTAĆ NASZE WYPOCINY - W KOŃCU PISANIE W PUSTĄ PRZESTRZEŃ ZNUDZI SIĘ NAWET NAJWYTRWALSZYM ZAWODNIKOM :)
KOLEJNY POST RÓWNIEŻ POJAWIŁ SIĘ WIECZOROWĄ PORĄ JUŻ NASTĘPNEGO DNIA :)

Bloga czas zacząć..


Pierwsze wrażenie wywrzeć można TYLKO RAZ, a zatem zaczynamy..Początki zazwyczaj bywają trudne, a oceniając je z perspektywy czasu - sztywne i zachowawcze :)


Nie będziemy roztkliwiać się nad tym, co będzie, a co nie będzie tematem przewodnim naszego bloga...

- jedno jest pewne - będzie w nim to co w naszym życiu, czyli WSZYSTKO :)


SPRAWCZYNIE BLOGA Just with RutRut (Rutuś - Alex)

Z zawodu wizażystka, stylistka ale ukończyła wiele kursów i ma kilka zawodów , nigdy nie wiadomo ,który z nich przyda się w danej chwili :). Jej żywiołem są sesje zdjęciowe, wtedy może tworzyć najbardziej zwariowane  stylizacje, a pomaganie ludziom  w zmianie stylu ubioru sprawia jej satysfakcję. Wielbicielka  kuchni włoskiej i japońskiej. W wolnych chwilach delektuje się czytaniem książek ,zwłaszcza szwedzkich kryminałów. Ulubione bibliografie Coco Chanel i Helena Rubinstein. Ostatnio zajmuje się fotomodelingiem.


Just (Justine)

Z wykształcenia pedagog, fryzjerka, wizażystka i stylistka, z zawodu wolny strzelec skupiający wszystko w jednym. Z zamiłowania dekoratorka otaczającej ją przestrzeni i obserwator ludzkich zachowań. Realizuje się w przeprowadzaniu szeroko zakrojonych metamorfoz, od duchowej po fizyczną. Wielbicielka wszelkich kuchni we wszechświecie, czynna "sportsmenka", pasjonatka zdrowego żywienia oraz zdrowego rozsądku :)


O nas

Podobno nic w życiu nie dzieje się bez powodu, wierzymy w przeznacznie. Gdyby nie ono, nie byłoby nas tutaj.

Poznałyśmy się kilka lat temu w Szkole wizażu i stylizacji w Gdyni. Wspólne zainteresowania i podobne postrzeganie świata uczyniło z nas dwie komplementarne połówki, które bardzo dobrze funkcjonują w naszej szarej rzeczywistości.

Jesteśmy przeciętnymi dziewczynami, czy nawet już kobietami, ale w duchu cały czas mamy w sobie mnóstwo dziecięcej radości i umiejętność cieszenia z błahych spraw. Uwielbiamy spędzać czas w ruchu, nie lubimy rutyny i monotonii. Staramy się zarażać naszym optymizmem i pozytywną energią wszystkich, którzy wejdą nam w drogę :) Nie jesteśmy wybitnie mądre, nie będziemy filozofami, popełniamy błędy i posiadamy mnóstwo wad, ale naszą siłą jest świadomość naszych niedomagań i NIEMAL całkowita ich akceptacja. Nie oznacza to jednak, że nie pracujemy nad sobą, wręcz przeciwnie - pracujemy nieustannie, usiłując lepiej rozumieć przeszłość, staramy się tworzyć lepszą przyszłość..
Justine & Ruth


See U soon

***** NASZE PIERWSZE TŁO BLOGA ORAZ LOGO, CO TU DUŻO MÓWIĆ BYŁY DOŚĆ CIEMNE, ALE WTEDY BARDZO CIESZYŁY, NIE WSPOMINAJĄC O TYM ILE GODZIN Z NASZEGO ŻYCIORYSU ZAJĘŁO ICH USTAWIENIE ;) DLATEGO W TYM MIEJSCU WIELKI POKŁON DLA ZACZYNAJĄCYCH BLOGERÓW :) KONIEC KOŃCÓW SZYBKO STWIERDZIŁYŚMY, ŻE CAŁOŚĆ JEST ZDECYDOWANIE  ZBYT CIEMNA I PRZYGNĘBIAJĄCA I ŻE NIE ODZWIERCIEDLA ZUPEŁNIE NASZEGO CHARAKTERU :) WÓWCZAS RUTH TWIERDZIŁA, ŻE CAŁOŚC WYGLĄDA BARDZO MROCZNIE, JAKBYŚMY PROWADZIŁY BLOGA O TEMATYCE CMENTARNO-POGRZEBOWEJ :) COŚ W TYM BYŁO.. BO POD DRUGIM POSTEM NIE BYŁO ANI JEDNEGO KOMENTARZA ;)

NIE BĘDZIEMY WAM POKAZYWAĆ KAŻDEGO JEDNEGO POSTU OD POCZĄTKU, PONIEWAŻ TE BARDZIEJ CIEKAWSKIE JEDNOSTKI MOGĄ TO ZROBIĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ SZPERAJĄC W NASZYM ARCHIWUM BLOGA :) DALEJ ZOBACZYCIE CHRONOLOGICZNIE UŁOŻONE KLATKI (PONAD 60 ZDJĘĆ ;) PO JEDNEJ Z KAŻDEGO POSTA OD NAJSTARSZYCH...
 
 
 
 
THAT'S ALL FOLKS :)

i co Wy na to? :)

C U SOON :*

Share this:

1 komentarz :

  1. Fantastycznie! Uwielbiam Was oglądać!
    Gratuluję tych pięknych zdjęć i pomysłów ;)
    Życzę samych sukcesów ;)

    OdpowiedzUsuń

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes