NAJNOWSZE PUBLIKACJE

26 marca 2013

Ready, Steady, Go!

 Bloga czas zacząć..


Pierwsze wrażenie wywrzeć można TYLKO RAZ, a zatem zaczynamy..Początki zazwyczaj bywają trudne, a oceniając je z perspektywy czasu - sztywne i zachowawcze :)


Nie będziemy roztkliwiać się nad tym, co będzie, a co nie będzie tematem przewodnim naszego bloga...

- jedno jest pewne - będzie w nim to co w naszym życiu, czyli WSZYSTKO :)
SPRAWCZYNIE BLOGA Just with RutRut (Rutuś - Alex)

Z zawodu wizażystka, stylistka ale ukończyła wiele kursów i ma kilka zawodów , nigdy nie wiadomo ,który z nich przyda się w danej chwili :). Jej żywiołem są sesje zdjęciowe, wtedy może tworzyć najbardziej zwariowane  stylizacje, a pomaganie ludziom  w zmianie stylu ubioru sprawia jej satysfakcję. Wielbicielka  kuchni włoskiej i japońskiej. W wolnych chwilach delektuje się czytaniem książek ,zwłaszcza szwedzkich kryminałów. Ulubione bibliografie Coco Chanel i Helena Rubinstein. Ostatnio zajmuje się fotomodelingiem.


Just (Justine)

Z wykształcenia pedagog, fryzjerka, wizażystka i stylistka, z zawodu wolny strzelec skupiający wszystko w jednym. Z zamiłowania dekoratorka otaczającej ją przestrzeni i obserwator ludzkich zachowań. Realizuje się w przeprowadzaniu szeroko zakrojonych metamorfoz, od duchowej po fizyczną. Wielbicielka wszelkich kuchni we wszechświecie, czynna "sportsmenka", pasjonatka zdrowego żywienia oraz zdrowego rozsądku :)


O nas

Podobno nic w życiu nie dzieje się bez powodu, wierzymy w przeznacznie. Gdyby nie ono, nie byłoby nas tutaj.

Poznałyśmy się kilka lat temu w Szkole wizażu i stylizacji w Gdyni. Wspólne zainteresowania i podobne postrzeganie świata uczyniło z nas dwie komplementarne połówki, które bardzo dobrze funkcjonują w naszej szarej rzeczywistości.

Jesteśmy przeciętnymi dziewczynami, czy nawet już kobietami, ale w duchu cały czas mamy w sobie mnóstwo dziecięcej radości i umiejętność cieszenia z błahych spraw. Uwielbiamy spędzać czas w ruchu, nie lubimy rutyny i monotonii. Staramy się zarażać naszym optymizmem i pozytywną energią wszystkich, którzy wejdą nam w drogę :) Nie jesteśmy wybitnie mądre, nie będziemy filozofami, popełniamy błędy i posiadamy mnóstwo wad, ale naszą siłą jest świadomość naszych niedomagań i NIEMAL całkowita ich akceptacja. Nie oznacza to jednak, że nie pracujemy nad sobą, wręcz przeciwnie - pracujemy nieustannie, usiłując lepiej rozumieć przeszłość, staramy się tworzyć lepszą przyszłość..
 
Justine & Ruth
See U soon
Share this:

Prześlij komentarz

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes