NAJNOWSZE PUBLIKACJE

20 października 2015

Getry Paulo Connerti

Takiej publikacji, jaka dziś nastanie jeszcze nie było w historii bloga. Po raz pierwszy pojawi się młoda dama, która prywatnie jest wielką miłością mojego życia - potocznie zaś zwana córką :) Zapewne kompletny jej wizerunek nie ujrzy nigdy światła dziennego w internetach, ale od dłuższego czasu chodzą mi po głowie pewne myśli, aby dzielić się z Wami swoimi spostrzeżeniami, które kolekcjonowane przez 10 lat macierzyństwa stanowią już pokaźną gromadkę :)

Niebawem również pomocne mogą okazać się Wasze wskazówki, ponieważ spora część także posiada dzieci, a my niebawem wkroczymy w gorący czas dojrzewania ;)

Nie ten temat jednak stał się przyczynkiem do dzisiejszego posta, były nimi getry. Getry, na które bardzo się cieszyłam zostały mi jednak prędko sprzątnięte sprzed nosa ;) Tyle je widziałam... Ta sytuacja uświadomiła mi jak niewielka sprawa może wywołać tsunami radości i jak poważną namiastką dorosłości dla mojego dziecka stały się... getry mamy.

Młoda nie tylko wizualnie jest do mnie bardzo podobna, również nasz wzrost zaczyna się wyrównywać, dzięki czemu powoli coraz mocniej muszę zwracać uwagę na bezpieczeństwo swoich ubrań i butów ;)

Getry marki Paulo Connerti, które zaraz obejrzycie zostały bardzo poważnie doświadczone przez życie. Nie miały lekko, niemal codzienne wyczynowe treningi, szkolne korytarze czy w końcu beztroskie zabawy na podwórku powinny odcisnąć na nich swoje piętno... Ale nie odcisnęły ;) Po czym wnoszę, że warto puścić tą wiadomość w świat :) 

Dla ciekawskich - rozmiar "S", co prawda jeszcze zbyt szerokie w nogawkach, ale to kwestia czasu :) Getry PAULO CONNERTI | Buty SPORTS DIRECT.COM | Bluza TOM TAILOR | Czapka H&M

Getry PAULO CONNERTI | Buty SPORTSDIRECT.COM | Bluza TK MAXX | Komin & Czapka H&MCiekawa jestem jakie części garderoby Wy najchętniej podkradaliście swoim rodzicom, bądź co Wam najczęściej ginie z szafy? ;)

C U SOON :*

Share this:

6 komentarzy :

 1. Kolorowo, wygodnie, czyli tak jak dzieciaki lubią najbardziej :) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sesja, poważna modelka rośnie :-) te bardzo kolorowe są super. Biegałabym ^.^

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam w takich getrach śmigać ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie znikają czarne rajstopy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne 'getry'! Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądają fantastycznie! :)

  Pozdrowionka,
  Birginsen

  OdpowiedzUsuń

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes