NAJNOWSZE PUBLIKACJE

1 sierpnia 2016

FOREO IRIS

Oczy są zwierciadłem duszy, zapewne dlatego nam kobietom spędza sen z powiek nienajlepszy wygląd delikatnej skóry w tym obszarze.

Cienie, zmarszczki, opuchlizna czyli potocznie zwane "worki" pod oczami to zmora wielu z nas i nie zawsze problem związany jedynie z brakiem dostatecznej ilości snu. 


Po raz kolejny postanowiłyśmy zmierzyć się osobiście z tematem i sprawdzić czy również tym razem marka FOREO sprosta naszym wysokim oczekiwaniom...


Nie jest dla nas zaskoczeniem, że wizualnie po raz kolejny nasze kobiece ego zostało skutecznie połechtane. Masażery okolic oczu dostępne są w kilku kolorach, a sposób opakowania i przywiązanie uwagi do najmniejszych szczegółów nie pozwala zignorować namacalnego faktu obcowania z ekskluzywnym urządzeniem. 

Do niewątpliwych plusów zaliczyć również możemy szalenie długi czas funkcjonowania masażera od momentu ładowania baterii (samo ładowanie poprzez USB trwa jedynie godzinę!).
Masażer okolic oczu FOREO - jak to działa?

IRIS wykorzystuje pulsacyjny masaż w 2 trybach, które dopasowujemy do swoich potrzeb.

Pierwszy z nich - PURE dedykowany jest osobom z pojawiającymi się pierwszymi oznakami starzenia i jest bardzo subtelny. 
Drugi - SPA kierowany dla osób borykających się już z poważniejszymi zmarszczkami, cieniami oraz opuchnięciami.
Odkąd odkryłyśmy siłę i możliwości masażu manualnego wykonywanego w czasie zabiegów na twarz starałyśmy się odtworzyć go w domowym zaciszu, również ten w obrębie okolic oczu. Niestety na dobrych chęciach często się kończyło, drugim problemem były ograniczenia czasowe.

Tymczasem okazało się, że wystarczy jedna minuta o poranku i przed pójściem spać, aby sprawy zaczęły wyglądać zupełnie inaczej. Foreo IRIS potrzebuje jedynie 30 sekund, aby przeprowadzić skuteczny masaż wokół oka!

Jego niewielkie gabaryty, całkowita wodoodporność i bezproblemowe utrzymanie w czystości dzięki zastosowaniu niepowtarzalnego silikonu klasy medycznej pozwalają zabrać go ze sobą wszędzie i stosować bez przeszkód. 
A prawdę mówiąc właśnie w czasie wojaży nasza skóra najbardziej cierpi - nieprzespane noce i nie do końca idealne zachowania żywieniowe oraz urodowe odciskają swoje piętno... 

Od pewnego czasu na szczęście pożegnałyśmy się z problemem w dużej mierze dzięki Foreo Iris 
Nasze kolory FOREO IRIS to: MINT & PETAL PINK 

Po więcej informacji zapraszamy tutaj:

www.foreo.com

C U SOON :*

Share this:

1 komentarz :

  1. Musze przyznac, ze bardzo ciekawy gadzet!:)

    www.hinatie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes