NAJNOWSZE PUBLIKACJE

11 października 2016

Miss sporty

Sytuacja swobodniejszego ubioru sportowego nie zdarza mi się jedynie podczas ćwiczeń, często sięgam po takie zestawy w luźniejsze dni bez poważniejszych zobowiązań, a sportowe oversizowe t-shirty lubię również łączyć z jeansami bądź innymi spodniami. Bluzka, którą dzisiaj zobaczycie wzbudza olbrzymie pożądanie i falę zachwytu bez względu na stylizację w jakiej ją stosuję! Jest w niej to, co uwielbiam, prostota, dbałość o wykonanie, wysoka jakość i odrobina koloru.

Bez względu na to gdzie się wybieracie w Waszej szafie również nie powinno zabraknąć ciepłej i wygodnej bluzy. Ja tradycyjnie sięgam po rozwiązania różniące się od przyjętego standardu. Dlatego właśnie w tym przypadku bluza posiadająca dłuższy tył świetnie sprawdzający się w przypadku zastosowania legginsów jest dla mnie strzałem w 10!

Uzupełnieniem każdego stroju są oczywiście buty, najlepiej wygodne. W tym przypadku również zdarza mi się stosować adidasy  nawet w sytuacji codzienno-weekendowej, bo przecież kto tego nie robi? :)

Niebawem pojawi się druga część publikacji zawierająca recenzję sportowego stanika Panache Lingerie po wielu tygodniach treningu... Wiem, że część z Was jest go bardzo ciekawa!
 Bluza SISTERS | Bluzka MAPEPINA | Spodenki DECATHLON | Biżuteria MY WAY JEWELLERY | Buty HALENS

C U SOON :*

Share this:

4 komentarze :

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes