NAJNOWSZE PUBLIKACJE

12 grudnia 2019

Easywalker Charley

Wybór wózka to jedna z ważniejszych decyzji młodych rodziców. Już w momencie informacji o ciąży poza radością przychodzi cała masa pytań o przyszłość maleństwa...

Aktualnie na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które pomagają zapewnić małemu człowiekowi jak najlepsze warunki rozwoju, a dla mnie ważne są również te, które ułatwiają rodzicom funkcjonowanie w tym pięknym, ale niełatwym czasie.

Dziś przychodzę do Was z recenzją wózka głęboko-spacerowego Easywalker Charley :)
 Jeśli podobnie jak ja nie mieszkacie w domu z windą i nie dysponujecie ogromną powierzchnią do przechowywania oraz poszukujecie wózka idealnie dostosowanego do dziecka w pierwszych miesiącach jego życia prawdopodobnie ten post będzie dla Was bardzo pomocny :)

Easywalker Charley to wózek głęboko-spacerowy, który jest najlżejszym wózkiem w swojej kategorii - waży jedynie 8kg w wersji spacerowej!
W obecnych czasach tatusiowie jak najbardziej są zaangażowani w wychowywanie dzieci, ale prawda jest taka, że z wieloma czynnościami mama zmaga się jednak w pojedynkę. Mam na myśli tutaj wynoszenie wózka na spacery czy wciąganie po schodach itp.

Kolejną zaletą wózka jest jego zwrotność - szczególnie przydatne w czasie zakupów, nie jest problemem manewrować nim nawet w wąskich alejkach. A skoro już przy tym jesteśmy to warto wspomnieć o bardzo pakownym koszu na dole, do którego dostęp jest bardzo łatwy i wygodny.

Ciekawym rozwiązaniem jest również możliwość podniesienia wysokości budki - tą możliwość docenicie, gdy Wasz maluch będzie już nieco większy i główką zacznie zawadzać o daszek. Easywalker Charley został przewidziany w wersji spacerowej dla dzieci do 20kg, czyli śmiało ponad 2 lata i więcej. Dodam jeszcze, że budka jest bardzo głęboka i jest w stanie szeroko zakryć dziecko podczas deszczu, wiatru czy mocnego słońca. Budka posiada również w tylnej części okienka z siateczki umożliwiające wentylację i podgląd dziecka.

Oczywiście dziecko w tym wieku z reguły już sprawnie porusza się na nóżkach, jednak przy długich dystansach mały człowieczek nie daje rady i wówczas trzeba je nosić na rękach. Aby tego uniknąć polecam korzystać ze spacerówki.

Jej małe wymiary również po złożeniu pozwalają na sprawne przewożenie w aucie czy w jakikolwiek inny sposób, tak aby spacerówkę zawsze mieć pod ręką. Kolejna sprawa to potrzeba drzemki w ciągu dnia. Spacerówka ma możliwość położenia oparcia, tak aby dziecko wygodnie mogło się przespać w czasie jazdy.

Easywalker Charley oferuje również rozwiązanie, które szczególnie przypadnie do gustu osobom wysokim. Rączkę do prowadzenia wózka można bardzo wydłużyć. Nawet tatuś czy mamusia o wzroście większym niż przeciętna wygodnie będzie prowadzić ten pojazd :)

Poza tym rzecz jasna bezpieczne 5punktowe pasy bezpieczeństwa, wygodny i dobrze zaprojektowany podnóżek, możliwość ustawienia dziecka przodem lub tyłem do kierunku jazdy, lekkie piankowe i odporne na przebicia koła, łożyska i amortyzatory we wszystkich kółkach i możliwość ich blokady.

Tak jak wspominałam jest to wózek głęboko-spacerowy. Na pierwsze miesiące idealnie sprawdzi się wygodna gondola przeznaczona dla dzieci do 9kg.

Z dodatkowych akcesoriów można nabyć również adaptery kompatybilne z większością nosidełek samochodowych na rynku. Przydatnym patentem, który polecam jest też uchwyt na napoje. Istnieje również możliwość dokupienia barierki czy folii przeciwdeszczowej.

Reasumując. Ten wózek to pojazd od pierwszych dni życia aż do 20kg wagi dziecka, czyli z powodzeniem aż dla wieku 2+ a może nawet 3! Poza tym wózkiem nie będzie potrzebny Wam żaden inny, a wysoka jakość użytych materiałów sprawi, że nada się dla kolejnych pokoleń :) Poza tymi oczywistymi zaletami dla mnie jest też bardzo ładny, nasza wersja kolorystyczna to Night Black, bardzo praktyczny i pasuje do wszystkiego! ;)


Więcej szczegółowych informacji znajdziecie tutaj:


C U SOON :*

Share this:

1 komentarz :

Spodobało się? Dołącz do obserwatorów :)

Zapraszamy również na naszego FAN PAGE'A

Dzięki za odwiedziny =)

 
Back To Top
Copyright © 2014 ✰ Our Love To Live ✰ Uroda, Moda i Lifestyle ✰ Blog z Trójmiasta ✰. Designed by OddThemes